CFMOTO Power Co., Ltd.

Společnost CFMOTO patří mezi největší a nejdynamičtější světové výrobce čtyřkolek. Mezi její hlavní produkty patří kromě čtyřkolek také skůtry, motocykly a samostatné motorové jednotky. Většina produktů se testuje a ladí také v Evropě (mimo jiné i v ČR), takže výsledné výrobky jsou připravené přímo na míru požadavků distributorů a zákazníků v ČR.

Čtyřkoly CFMOTO se díky své vysoké kvalitě a přiměřené ceně velmi úspěšně prodávají v Kanadě, Rusku, Austrálii a mnoha dalších zemích po celém světě, kde sahají v prodejnosti po nejvyšších příčkách.

CFMOTO - čtyřkolky Gladiator

Jako oficiální zástupci CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku čtyřkolky CFMOTO distribuujeme pod jménem Gladiator. Tato modelová řada je dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější užitkovou čtyřkolkou v České i Slovenské republice. Výborná kvalita, dobrá cena, perfektní dostupnost náhradních dílů a profesionálního servisu, nadstandardní 3 letá záruka a zázemí největšího importéra dělají ze  čtyřkolek Gladiator jasnou volbu!

Gladiator a závodní úspěchy

V roce 2009 Gladiator zvítězil v seriálu extrémních Off-road maratonů a přestože jde o pracovní model, s úspěchem bojuje v mnoha náročných vytrvalostních soutěží a rallye! Od začátku roku 2009 je v továrně v provozu nová výrobní linka, kde se vyrábí nové modely 510RX, X6, X8, Z6 i Z8. Tato linka pomohla dále zvýšit kvalitu a kvantitu produkce a zařadit čtyřkolky CFMOTO mezi světové leadery.

Navštivte : www.cfmoto.cz