Linhai

Jiangsu Linhai Group zahrnuje více, jak šedesát společností z oblasti vědeckého výzkumu, průmyslu, obchodu, bankovnictví a instituce vyššího vzdělávání. Zaměstnává více jak šest milionů zaměstnanců. Je to jeden z největších čínských podniků a jednou z jeho klíčových poboček je Jiangsu Linhai Power Corporation.

Společnost byla založena v roce 1956 a má více než padesátiletou zkušenost ve vývoji a výrobě motorů a pohonných strojů. Zaměstnává více jak 1600 specialistů.

Mezi hlavní produkty patří motocyklové motory, malé benzinové motory, motocykly, mopedy, lesnické stroje, protipožární zařízení a postřikovače pro sportovní hřiště. Celkem nabídka zahrnuje více jak 100 druhů a modelů.

Společnost Linhai Group také založila joint-venture obchodní a výrobní společnost s japonskou společností Yamaha Motor Co. Poté, co se podařilo aplikovat moderní technologie a pokročilé výrobní postupy, se společný podnik Jiangsu Linhai -Yamaha Motor Co Ltd. stal jedním z nejdynamičtějších podniků v regionu.


V České a Slovenské republice zastupujeme společnost Linhai již od roku 2003 a nabízíme širokou škálu kvalitních výrobků z její produkce. Jedná se zejména o čtyřkolky, generátory a motocykly. Produkty Linhai se řadí mezi velmi odolné produkty, určení zejména pro vysoké pracovní nasazení a jsou oblíbeny zejména v profesionální sféře.

 

Nechte si posílat novinky ze světa čtyřkolek Gladiator

Tisk

Rychlé odkazy

Partnerské odkazy: CFMOTO –pracovní čtyřkolky | SMC – sportovní čtyřkolky | Čtyřkolky na prodej TOPlist